Mis ja miks need on?

Kodu on koht, kus tunned end kõige mugavamalt ja seinad sinu ümber aitavad luua õiget meeleolu, lasevad sinu kujutlusvõimel lennata, silmal puhata ja meelel unistada.

heinvuudi seinaskulptuurid on peamiselt vineeri- ja puidujääkidest loodud erinevas mõõdus mitmetasandilised seinadekoratsioonid. Need on silmapaistvad sisustuselemendid, mis loovad meeleolu ning hajutavad heli, tagades seejuures ruumis parema akustika. 

Sisustustrendid on ajas muutuvad, ning postreid on lihtne välja vahetada. Mida aga teha uhke tüki puiduga, kui kodu läbib värskenduse või värvid enam ei pane silmi särama? Hea küsimus! Puidust ja vineerist seinaskulptuure on alati võimalik töödelda, veidi vuntsida või kujundust ümber mängida. Mõnikord piisab vaid mõne tooni väljavahetamisest ja teosel on täiesti teine olemine. Kui tunned, et soovid oma juba soetatud teost värskendada, saad sellest alati autorile teada anda, kes sind hea meelega aitab.

Lisaks eelmainitule on seinaskulptuuridel veel häid omadusi:

  • seob ruumi üheks ja annab sellele fokaalpunkti
  • lisab ruumi tekstuuri, sügavust ja ruumilisust
  • abstraktseid teoseid saab seina paigaldada eripidi
  • jääkmaterjale uuele ringile aidates hoiad meie loodust
  • kordumatu käsitöö - võid olla kindel, et teist sellist ei ole

Kunst pakub alati kõneainet ning (abstraktne) seinaskulptuur on külaliste saabudes kindlasti hea vestluse algataja. Iga uus silmapaar võib teosest avastada täiesti erineva vaatenurga ja tõlgendada seda oma nägemusele vastavalt. 

Puidu ja vineeri puhul tasub teada, et nad on niiskustundlikud ning nende toon võib ajas muutuda. Seepärast soovitan seinaskulptuure niisketesse ruumidesse ja otsese päikesekiirguse välja mitte paigaldada. Tooni värskenduseks või puiduhoolduseks saad mulle alati kokkulepitud ajal külla tulla.

Kui soovid endale ühte erilist seinaskulptuuri, siis tellimuse saad teha siin.